Auta, autodráhy

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Robot auto s transformací policie / hasiči transrobot 20cm různé druhy

DS73124535

Skladem

Parádní plastový bojový robot s přeměnou, kterého lze v několika jednoduchých krocích změnit v policejní nebo hasičské auto. Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky. Rozměry balení (š v h): 19 x 20 x 7,5cm Rozměry robota (v): 15cm Materiál: plast Varianty provedení: policie černá, policie bílá, hasiči Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

229 Kč s DPH

Více informací

Parádní plastový bojový robot s přeměnou, kterého lze v několika jednoduchých krocích změnit v policejní nebo hasičské auto.

Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit
na něco
jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky.

Rozměry balení (š v h): 19 x 20 x 7,5cm
Rozměry robota (v): 15cm
Materiál: plast
Varianty provedení: policie černá, policie bílá, hasiči

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Reviews (0)